Chat with us, powered by LiveChat

Vast goed voor u

Urbis Vastgoedgroep heeft zich doorheen de jaren als projectmakelaar gespecialiseerd in de begeleiding en verkoop van vastgoedprojecten. De uitbreiding lonkte waardoor Urbis niet enkel geografisch groeide maar ook op vlak van service. Met onze kantoren in Gent, Aalter, Sint-Niklaas en Mechelen, verbreedde ook onze specialisatie van nieuwbouw naar de verkoop en verhuur van bestaand vastgoed met URBIS IMMO en het beheer van investeringsvastgoed met de URBIS RENTMEESTER.

Met deze groei, werd ook het team en de nodige expertise uitgebreid. Wij maken graag kennis met u.

 

Ucorner Business center
Beleggen of wonen, we maken er steeds een erezaak van om de klant doorgedreven te informeren in een aangenaam stappenplan

Wij zijn er ons van bewust dat de verkoop op plan van een project een gerichte en innoverende aanpak vraagt. We staan onze solide partners bovendien bij tijdens de ontwikkeling van meerdere facetten (grondontwikkeling, projectstudies, planprincipes, prijszetting, juridische aangelegenheden, enz.)
Op die manier beschikken we over een optimale betrokkenheid om de projecten aan de kandidaat-koper met overtuiging te kunnen voorstellen.

Onze klanten bestaan deels uit eindgebruikers en deels uit beleggers voor wie wij tevens een verhuur– of beheerservice aanbieden.

Het team achter urbis

Rudy Leroy

Zaakvoerder / Rentmeester

09 235 47 00

rudy@urbis.be

Lucinda Troch

Zaakvoerder / Kantoormanager Urbis Gent

0495 237 000

lucinda@urbis.be

Jo Laureys

Commercieel Directeur

0486 75 70 86

jo@urbis.be

Hans Kellner

Kantoorverantwoordelijke Urbis Meetjesland / West-Vlaanderen

0478 93 77 63

hans@urbis.be

Mickaël Jacquemain

Kantoorverantwoordelijke Urbis Waasland/Urbis Antwerpen

0495 93 75 19

mickael@urbis.be

Ken Goossens

Kantoorverantwoordelijke Urbis Boom

0477 72 51 82

ken@urbis.be

Sam Toté

Verkoop / inkoop Urbis Boom

015336499

sam@urbis.be

Wim Van de Velde

Urbis Vastgoedadviseur

0474 93 96 94

wim@urbis.be

Laetitia Vanderheeren

Commercieel medewerkster inkoop

0476 87 06 98

laetitia@urbis.be

Isabelle Hylebos

Rentmeester

09 235 47 00

rentmeester@urbis.be

Hannelore De Naeyer

Rentmeester Support

0498 12 30 00

support@urbis.be

Isabel Bal

Marketingverantwoordelijke

09 233 15 30

isabel@urbis.be

Heping Hu

Office & marketing assistant

09 233 15 30

office@urbis.be

Enkele realisaties

Opbrengsteigendom Verkocht Izegem

Izegem

Onze-Lieve-Vrouwestraat 1

Appartement Verkocht Wetteren 3D Foto

Wetteren

Brusselsesteenweg 1

Loft Verhuurd Ledeberg

Ledeberg

WAZENAARSTRAAT 3

Woning Verkocht Hofstade (O.-Vl.)

Hofstade (O.-Vl.)

Koningshofbaan 47

Appartement Verhuurd Hemiksem

Hemiksem

Scheldeoever 1

Appartement Verhuurd Antwerpen (2050)

Antwerpen (2050)

Hugo Schiltzplein 12

Appartement Verkocht Wilrijk

Wilrijk

Heistraat 65

Appartement Verkocht Sint-Katelijne-Waver

Sint-Katelijne-Waver

Esdoornstraat 1

Woning Verkocht Zelzate

Zelzate

Koning Albertlaan 57

Appartement Verkocht Wetteren

Wetteren

Brusselsesteenweg 1

Appartement Verkocht Gent

Gent

Antwerpsesteenweg 273

Appartement Verkocht Gent

Gent

Antwerpsesteenweg 273